Sportovní funkční textil

Svým objemem jsou zakázky velké, menší i zcela maličké. Občas se vyskytnou i zakázky v rozsahu pouhých několika kusů. Umíme si poradit i s těmi nejmenšími - rádi je zrealizujeme tak, aby byl zákazník spokojen. Tiskneme digitálně rychle a za příznivých finančních podmínek.

Chcete rychlý potisk na textil nebo potřebujete potisknout jen pár kousků?
V tom případě je Digitální tisk ideální cestou.

Jaké možnosti skýtá náš digitální tisk?

  • Potisk textilu již od jednoho kusu. Ideální volba pro všechny, kteří chtějí pro radost či z recese potisknout parťácký, týmový nebo narozeninový textil v malém množství.
  • Umíme potisknout i barevný-nebílý textil. V nedávné minulosti ještě neřešitelný problém. Naše moderní stroje si poradí i s barevným textilem.

Potisk je plnobarevný, příjemný na omak. Díky kvalitní fixaci barev tisk dobře odolává praní a vlivům slunečního UV záření.

 

 

Spolupracujeme s těmi nejlepšími:

Fruit of the LoomB&CGildanAnvilCOMFORT COLORSAmerican ApparelSol'sStanley & StellaContinentalStedmanJames NicholsonMyrtle beachRussellJasszMALFINImalfini premiumPiccolioRIMECKMantisResultResult headwearKustom kitKaribannakedshirtTEE JAYSJHKPAYPERALL WE DO isSGWestford MillBabybugzPremierBagbaseBella / CanvasROLYpromodoroCGAdidasCarsonGamegearQuadraRegattaBeechfieldSpiroSTORMTECHXpresYokoBargearToweluALEX FOX
Rychlá poptávka